• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Žvaigždžių Karamelės Teksto Padarinys

  Member


  ***
  113

  0
  Post: #1
  RE: Žvaigždžių Karamelės Teksto Padarinys
  Resources

  http://celestesd.deviantart.com/art/8-wo...-253797296 8 medinė struktūra prie celestesd

  http://light-hiruma.deviantart.com/art/G...-149415962 Nešvari Įskelta Siena prie Šviesos-Hiruma

  http://littlelauraa.deviantart.com/art/S...-165917464 Saldžios Žvaigždės  1 žingsnis.  Atidarykite “hetedeik.png” atvaizdą nuo 8 medinio struktūros komplekto, paskui nueikite į Edit -> Define Pattern.

  [Image: 1.jpg]

  Sukurkite nauja 1024 x 768 px dokumentą, ir užpildykite medienos struktūros Foną.

  [Image: 2.jpg]

  Padėkite Nešvarią Įskeltą Sienos struktūrą ant viršūnės Fono, ir pakeiskite jo sluoksnio Mišinio Būdą į Minkštą Šviesą.

  [Image: 3.jpg]  2 žingsnis.  Panaudokite Horizontalų Tipo Įrankį (T), kad sukurtumėte jūsų tekstą Juodame. Panaudotas šriftas yra 'Hobo Std', ir dydis yra 200 pt.

  [Image: 4.jpg]

  Nueikite į Edit -> Transform -> Warp, pasirinkite Arką iš Deformacijos lašo žemyn meniu, ir nustatykite Išlinkimo vertę prie 30. Smūgis Įstoja, kad priimtų pakeitimus.

  [Image: 5.jpg]

  Kopijuokite teksto sluoksnį, ir padarykite originalų nematomą (spragtelėdamas akių piktogramą šalia it).

  [Image: 6.jpg]

  Teisė paspaudžia kopijos teksto sluoksnį ir pasirenka Rasterize Tipą.

  [Image: 7.jpg]

  Tekstas nėra daugiau editable dabar, prašom įsitikinti, kad pakeistumėte tekstą prieš šį žingsnį.

  [Image: 8.jpg]  3 žingsnis.  Panaudokite Laso Įrankį, kad išrinktumėte pirmą laišką. Įsitikinkite, kad kopija (rasterized) teksto sluoksnis yra išrinkta (active).

  [Image: 9.jpg]

  Spauskite Ctrl/Cmd + J, kad kopijuotumėte laišką į atskirą sluoksnį, paskui pervadinti kopijuotą sluoksnį į bet kokį laišką.

  [Image: 10.jpg]

  Padarykite tą patį daiktą likusiai daliai laiškų. Neužmirškite išrinkti rasterized teksto sluoksnį kiekvieną kartą prieš spaudimą Ctrl/Cmd + J.

  [Image: 11.jpg]  4 žingsnis.  Padėkite Saldžią Žvaigždžių struktūrą ant visų sluoksnių viršūnės, pervadinkite jos sluoksnį į "Struktūrą", ir padarykite rasterized teksto sluoksnį nematomą, kad tiktai atskiri laiškų sluoksniai būtų matomi.

  [Image: 12.jpg]

  Kopijuokite "Struktūros" sluoksnį, tada daro tai nematoma. Pakeisti dydį (Edit -> Transform -> Scale) struktūra (“Texture copy” sluoksnį), kad tai beveik apimtų vieną laišką tiktai.

  [Image: 13.jpg]

  Spauskite Ctrl/Cmd raktą, ir paspauskite pirmą laiško sluoksnio miniatiūrą (piktograma), kad sukurtumėte pasirinkimą.

  [Image: 14.jpg]

  Panaudokite Daugiakampį Laso Įrankį AR Magnetinį Laso Įrankį (L), kad ir koks vienas jūs norite, kad Pridėtumėte trūkstamas dalis žvaigždžių ant kraštų ar Atimtumėte tuos papildomus vieno dolerio banknotus iš pasirinkimo, kurį jūs turite (spragtelėkite Pridėjimą prie Pasirinkimo ar Atimkite iš Pasirinkimo piktogramų Pasirinkimo bare, kad padarytumėte taip).

  Tai neturi būti puiku, ir tai puiku, jei jūs užmiršote kai kurias dalis, kadangi jūs galite vis dar taisyti tuos kituose Žingsniuose. Tik pabandykite apimti, tiek daug vaidina pagrindinį vaidmenį kiek galima, ir užimti daug laiko šiame Žingsnyje.

  [Image: 15.jpg]

  Kai tik jūs esate padarytas, spragtelėkite "Redifine Edge" mygtuką Pasirinkimo bare.

  [Image: 16.jpg]

  Pakeiskite Lygias ir Kontrastingas vertes, kol kraštai nėra minkšti, paskui spusteli kompiuterio pelės mygtuką ties TAIP.

  [Image: 17.jpg]

  Spauskite Ctrl/Cmd + J, kad kopijuotumėte išrinktą struktūrą ant atskiro sluoksnio. Jūs galite padaryti “Struktūros kopijos” sluoksnį nematomą, kad pamatytumėte, kaip struktūra žiūri, bet neužmiršti padaryti jį matomą dar kartą (spragtelėdama tuščiame kvadrate šalia sluoksnio) prieš judėjimą toliau į kitą žingsnį.

  [Image: 18.jpg]  5 žingsnis.  Perkelkite struktūrą, kad apimtumėte kitą laišką. Jūs galite be to rotuoti, tai (Edit -> Transform -> Rotate), ir visada trenkitės, accept, kad priimtų pakeitimus, kai jūs esate padarytas.

  [Image: 19.jpg]

  Pakartokite tuos pačius žingsnius, kol jūs neturite struktūros visiems laiškams, kiekvienam ant atskiro sluoksnio.

  [Image: 20.jpg]

  Dabar, panaudokite bet kurį iš Laso Įrankių, kad išrinktumėte porą žvaigždžių iš struktūros. Pasirinkite vieno dolerio banknotus, kurie nepraleidžia jokių dalių, skirtingame agles ir spalvose, kad pridėtų juos prie laiškų.

  [Image: 21.jpg]

  Redifine pasirinkimo Kraštai, paskui spauskite Ctrl/Cmd + J, kad kopijuotumėte tas žvaigždes į atskirą sluoksnį, ir pervadintumėte tai į "Žvaigždes". Kai tik jūs esat padarytes, padarykite “Struktūros kopijos” sluoksnį nematomą.

  [Image: 22.jpg]  6 žingsnis.  Išrinkite žvaigždę, naudodamas Laso Įrankį, kopijuokite jį į atskirą sluoksnį (Ctrl/Cmd + J), paskui perkelkite jį aplink, kad prisipildytumėte tuščiuose kraštuose. Jūs galite padaryti taip daug kopijų, kaip jums reikia kiekvienos žvaigždės, ir jūs galite sukti ir matuoti juos be to. Pabandykite apimti visus tuščius rajonus laiškų struktūroje.

  [Image: 23.jpg]

  Jūs galite panaudoti Trintuko Įrankį, kad atsikratytumėte nuo bet kokių nepageidaujamų dalių.

  [Image: 24.jpg]

  Šis žingsnis galėtų paimti kurį laiką, bet svarbu įsitikinti, kad jokie rajonai nėra tušti ar neužbaigti, taip neskubėkite.

  [Image: 25.jpg]

  Kai jūs esate padarytas, išrinkite visus Žvaigždžių struktūros sluoksnius, ir spauskite Ctrl/Cmd + E (Layer -> Merge Layers) turėti struktūrą viename sluoksnyje. Pervadinkite sujungtą sluoksnį į "Žvaigždžių finalą".

  [Image: 26.jpg]

  Padarykite visus kitus teksto sluoksnius nematomus.

  [Image: 27.jpg]

  Jūs galėtumėte pastebėti kai kuriuos kraštus, kurie vis dar turi būti ištrinti.

  [Image: 28.jpg]  7 žingsnis.  Kopijuokite "Paskutinį žvaigždėmis" sluoksnį.

  [Image: 29.jpg]

  Nustatykite Priekinį planą ir Fonines spalvas į Nespalvotą, paskui nueikite į Filter -> Noise -> Add Noise, ir pakeiskite vertes kaip rodytas apačioje:

  [Image: 30.jpg]

  Pakeiskite “Paskutinę žvaigždėmis kopiją” sluoksnio Mišinio Būdas į Minkštą Šviesą.

  [Image: 31.jpg]

  Nueikite į Image -> Adjustments -> Hue/Saturation (Ctrl/Cmd + U), ir komplektas Prisotinimas į-80.

  [Image: 32.jpg]

  Nueikite į Filter -> Blur -> Gaussian Blur, ir komplektą Raduis į 5. Tai suminkštins struktūrą

  [Image: 33.jpg]  8 žingsnis.  Dvikartis spragtelėjimas ant "Paskutinio žvaigždėmis" sluoksnio, kad pridėtų kai kuriuos šešėlius. Pradėkite nuo Lašo Šešėlio, ir panaudokite numatytąsias vertes.

  [Image: 34.jpg]

  Tada, pridėkite Vidinį Šešėlį. Pakeiskite spalvą į #a7a7a7, ir Atstumą į 0.

  [Image: 35.jpg]

  Tai pridės gylį prie struktūros.

  [Image: 36.jpg]

  Spragtelėkite, naujo Kūrimas prisipildo ar reguliavimo sluoksnio piktograma žemyn Sluoksnių specialistų grupė, ir pasirenka Fotografijos Filtrą.

  [Image: 37.jpg]

  Pasirinkite Sepijos Filtrą.

  [Image: 38.jpg]

  Sukurkite naują sluoksnį tiesiai žemiau Fotografijos Filtro Sluoksnio ir pavadinkite jį “Radialiniu Gradientu”. Nustatykite Priekinio plano spalvą prie #595959, pasirinkite Priekinį planą į Vaiskų Gradientą, ir tikrinkite Atvirkštinę dėžę. Sukurkite Radialinį Gradientą iš centro dokumento dėl vieno iš kampų, ir pakeiskite sluoksnio Mišinio Būdą, kad Padengtumėte ir jo Neskaidrumas į 80 %.

  [Image: 39.jpg]

  Pagaliau, spragtelėkite Ceate, kurį naujas pildo ar reguliavimo sluoksnio piktograma vėl, bet šį kartą pasirenka Lygmenis, ir įsitikina, kad padėtų Lygmenų sluoksnį tiesiai ant Foninio sluoksnio viršūnės.

  [Image: 40.jpg]

  pakeiskite Įsimintiniausių vietų vertę į 235, kad pagyvintumėte viršuje Foną truputį, ir štai ir viskas!

  [Image: 41.jpg]  Paskutinis Atvaizdas  Tai yra galutinis rezultatas. Jūs galite panaudoti tą pačią techniką su bet kokiu kitu karamelės ar maisto struktūros tipu, kad sukurtumėte kitus nepaprastai skanius teksto padarinius!

  [Image: stars-candy-text-effect.jpg]  Pamoka versta: .Thoofx, Kopijuoti be leidimo yra griežtai draudžiama! Originali pamoka: http://www.photoshopstar.com/text-effect...xt-effect/
  2012-09-04 20:30
  Find Quote

  Senior Member


  ****
  265

  0
  Post: #2
   
  nice

  $funkcija="Programing beginer";
  echo "Šendien aš esu ".$funkcija."<br />";
  2012-09-04 21:08
  Find Quote


  Possibly Related Threads...
  Thread: Author Replies Views: Last Post
    Sukurkite Stiklinį Teksto Padarinį Thoofx 3 2820 2012-09-24 13:06
  Last Post: Edwii


  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!