• Dizaino ir programavimo pamokos

   
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  IT bendruomenė

  Junior Member


  **
  1

  0
  Post: #1
  RE: IT bendruomenė
  Sveiki, siūlau prisijungti prie IT forumo, kuriame diskutuojama apie IT ir kitas su tuo susijusias technologijas. Tikriausiai kyla klausimas kas čia per forumas ir ką jis veikia. Tad skaityk žemiau pateiktą informaciją.
  ITnation.lt - tai tinklapis, kuriame jūs galėsite domėtis apie IT, kompiuteriją ir visas kitas su tuo susijusias technologijas. Čia jūs galėsite diskutuoti apie kompiuteriją, skaityti bei rašyti naujienas apie IT ir kitas technologijas, diskutuoti apie mobiliuosius telefonus ir internetą. Taip pat galėsite diskutuoti apie programavimą, dalintis pamokomis, spręsti tarpusavyje iškilusias problemas. Taip pat forume yra kategorija „Žaidimai“. Ten jūs galėsite diskutuoti apie įvairiausius žaidimus, rašyti apie juos straipsnius, prašyti pagalbos jei koks žaidimas nepasileidžia ar panašiai. Tinklapių kūrimas. Ten galėsite tarpusavyje dalintis įvairiais TVS failais, dalintis HTML pamokomis ir panašiai. Grafikos kategorija. Na tai kūrybingų žmonių kampelis. Ten galite dalintis savo darbais, failais susijusius su grafika ir panašiai. Aišku ten bus vietos ir pradedantiesiems, kurie dar tik mokosi su grafika, nes yra grafikos pamokų skiltis, kurioje pradedantieji galės mokytis grafikos meno, o jei iškils problemų - prašyti pagalbos grafikos pagalbos forume. Forumo turgus - tai atskiras kampelis paslaugų teikimui ir įvairių resursų pardavinėjimui. Ten laisvai galite teikti savo paslaugas ir ir pardavinėti turimus resursus. Žinoma darykite tai sąžiningai, nes galite patekti į juodąjį sąrašą. Na ir kaip be įvairių diskusijų kategorijos? Taip, ten galėsite diskutuoti apie viską, kas netinka kitose skiltyse ir niekaip nėra susiję su IT ir kitomis technologijomis.
  Mūsų tikslas yra surinkti žmones, kurie domisi apie IT ir kitomis su tuo susijusiomis technologijomis. Aktyviai diskutuotu forume, dalintusi žiniomis ir t.t.

  Žinoma pas mus forume yra sistemų, kurios paįvairina ir pagyvina forumą. Viena iš jų yra medalių sistema. Medalius gauna nariai už tam tikrus pasiekimus forume ir juos rodo prie kiekvieno pranešimo po vartotojo nuotrauka. Visus medalius galite pamatyti paspaude arba paspaude navigacijoje „Medaliai“.
  Antroji sistema, kuri taip pat pagyvina forumą - tai yra Forumo pinigų (FLT) sistema. Su jais galite atsiskaityti už narių suteikta pagalbą forume, pamokas ir panašiai. Už vieną pranešimą narys gauna 1 FLT, o už vieną sukurtą temą - 3 FLT. Forumo pinigų valdymą galite rasti paspaudę navigacijoje „Forumo pinigai“.
  Reputacijos sistema - Na ši sistema galima sakyt yra vos ne kiekviename forume ir niekuo neišsiskiria. Na išskyrus tuo, kad šiame forume duodant reputacijos tašką reikia įrašyti priežastį už ką duodate. Ir narys galės savo profilyje matyti už ką jam buvo suteikta reputacija.

  http://www.itnation.lt/
  2013-10-18 17:09
  Find Quote

  Senior Member


  ****
  291

  0
  Post: #2
   
  nepyk, bet uždarbis vis vien bus numeris vienas Lietuvoje, jei norit bent dalelę pasiekt tiek, kiek pasiekė jie, turit mąstyt kiek kitaip.
  2013-10-27 17:24
  Find Quote

  print ('Python coder')


  ***
  127

  0
  Post: #3
   
  Nors galėtu dizainą netokį panašų kaip Uždarbije padaryt...

  [center]Hello [Image: blackhat.gif][/center]
  2013-10-29 16:24
  Find Quote

  Member


  ***
  53

  0
  Post: #4
   
  Man asmeniškai netgi pats puslapio dizainas primena uždarbį. Na bet visviena, sekmės Smile

  DIZAINŲ, LOGOTIPŲ IR KITŲ GRAFINIŲ DARBU PIEŠIMAS SKYPE: MAGMAR53 // MANO GALERIJA: http://desco.lt/forum/ultimatium-galerij...#post_1275
  2013-11-01 23:22
  Find Quote  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!