• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Jau galite parsisiųsti Adobe Lightroom 3 Beta

  print ('Python coder')


  ***
  127

  0
  Post: #1
  RE: Jau galite parsisiųsti Adobe Lightroom 3 Beta
  [center][Image: news-image-big-2.jpg][/center]
  Nuo pat pirmos dienos „Adobe Lightroom“ buvo skirta fotografams, kad jie galėtų išryškinti, pabrėžti svarbiausias detales, užfiksuotas kadruose. „Adobe Lightroom 3“ kūrimas ir toliau orientuotas ta linkme, o nekantriausiems „Adobe“ jau siūlo išbandyti šios programos Beta versiją. Naujoje versijoje įgyvendinta visiškai nauja spartos architektūra, užtikrinsiasi dar našesnį programos darbą, autorinis ženklinimas (angl. watermarking tool), taip pat nuo šiol galėsite publikuoti savo fotografijų kolekcijas internete (turėdami Flickr sąskaitą, galėsite prie jos prisijungti tiesiai iš „Adobe Lightroom 3“ programos).

  Neabejotinai programos naujovės nustebins tuos, kurie jau anksčiau naudojo „Adobe Lightroom“ nuotraukų korekcijoms atlikti bei sugrupuoti, surūšiuoti fotografijoms.

  Norėdami plačiau paskaityti apie „Adobe Lightroom 3 Beta“, aplankykite http://labs.adobe.com/technologies/lightroom3/ tinklalapį. Kiek žemiau pateiktos nuorodos į tv.adobe.com internetinę svetainę, kurioje rasite vaizdo įrašų apie „Adobe Lightroom 3 Beta“ naujas funkcijas ir galimybes.

  [center][Image: adobe_tv.png][/center]
  http://tv.adobe.com/watch/what-s-new-in-...ta-part-1/ - Pirmoji dalis
  http://tv.adobe.com/watch/what-s-new-in-...ta-part-2/ - Antroji dalis
  http://tv.adobe.com/watch/what-s-new-in-...ta-part-3/ - Trečioji Dalis

  [small]Šaltinis: e-grafika.lt[/small]
  2013-06-08 08:10
  Find Quote  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!