• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  [Pamoka] Paruoštos atspaudui Vizitinės kortelės Naudojant Ti

  Junior Member


  **
  33

  0
  Post: #1
  RE: [Pamoka] Paruoštos atspaudui Vizitinės kortelės Naudojant Ti
  Paruoštos atspaudui Vizitinės kortelės Naudojant Tiktai Photoshop sukūrimas

  Gauname:
  [Image: final.jpg]

  1 žingsnis:

  Ok, tokiu būdu pats pirmas daiktas mes turime padaryti yra, kuria Naują Dokumentą. Priklausomai nuo kur jūs planuojate gavimas jūsų išspausdintų kortelių, jums, galbūt, reikia skirtingų matmenų. Spausdintuvas kurį aš naudoju čia Sidnėjuje turi numatytąjį kortelės dydį 90 mm x 55 mm.

  Išsiųsdamas daiktus į spausdintuvus tačiau, jūs turite pridėti tokią sieną aplink atvaizdą, pavadintą Atėmimu. Atėmimas yra iš esmės erdvė ant jūsų projekto kraštų, kur atvaizdas tęsia eiti pro šalį, kur spausdintuvas ketina sumažinti popierių. Tas kelias, jei įpjovimas sodina mm kiekvienai pusei jūs įvyniojate ne vėją su tuščiu popieriumi kraštuose. Kiek erdvės, į kurią jūs išvykstate kraujuoja, taip pat priklauso nuo jūsų spausdintuvo. Apskritai kalbant 3 mm - 5 mm yra geras kiekis, kraujuoja.

  Dėl Fotoshop keistybės (kurį jūs pamatysite vėliau) mes ketiname panaudoti 3 mm vertę. Taip, kurdami atvaizdą, užuot darę tai 90 mm aukščio mes darome tai 90 mm +, 3 mm kraujuoja kairėje pusėje +, 3 mm kraujuoja dešinėje = 96 mm. Panašiai su pločiu, mes darome tai 55+3+3 = 61 mm.

  Pažymėkite taip pat, kad todėl, kad mes darome kažką atspaudui, kad jūs turite nustatyti Sprendimą 300dpi ir Spalvotas Būdas turi būti nustatytas prie CMYK. Mes kalbėsime daugiau apie spalvotą būdą vėliau, bet su sprendimu jūs turite pažymėti, kad 300dpi iš esmės reiškia, kad yra daugiau atvaizdo informacijos, pasiekiamos, tokiu būdu jūs ištraukiate aštrų atspaudą.

  Jei jūs kada nors turite padaryti didžiulį plakatą, jūs galite kartais išeiti su tik 120dpi, bet tai iš tikrųjų priklauso, kaip toli toli asmuo žiūrės į jūsų darbą nuo. Jei jūs spausdinate 120dpi, kokybė viršuje užsidaro, bus gana blogas. Jei tai yra milžiniškas plakatas (galvokite metrai, o ne centimetrai), tai jūs galite išeiti su tuo. Bet kokiu būdu todėl, kad tai yra vizitinė kortelė, mes turime padaryti tai 300dpi, tokiu būdu tai yra gražus, aukštos kokybės atspaudas.

  [Image: 1.jpg]

  2 Zingsnis:

  Kai tik dokumentas yra sukurtas, pirmas daiktas, kurį mes turime pridėti yra kai kurie vadovai, kad parodytų mums, kur vizitinės kortelės kraštai yra ir kur atimti pradžios. Taip visų pirma paspaudimo Ctrl-R, kad įjungtų jūsų vadovus. Dabar, kad pridėtumėte vadovus, jūs galite ar paspausti vadovą ir ištempti vadovus ant dokumento, ar tikslesniam metodui, nueikite, kad Apžiūrėtumėte> Naujas Vadovas ir paskui duotumėte jam Horizontalią 3 mm padėtį. Kartokitės vėl su Vertikalia 3 mm padėtimi. Tada kartokitės dukart daugiau su Vertikaliu / 58 mm ir Horizontalus / 93 mm.

  [Image: 2.jpg]

  3 Zingsnis:

  Jūs turite dabar turėti tuščią drobę, panašią į tokį apačioje su keturiais vadovais, kiekvienas 3 mm už nuo krašto.

  [Image: 3.jpg]

  4 Zingsnis:

  Dabar panaudosime sia textura

  [Image: 4.jpg]

  5 Zingsnis:

  Taip po klijavimo struktūros, aš smogiau Ctrl-T, kad paversčiau tai į apytikriai reikiamą numerį. Dabar tuo metu, kai aš noriu, kad struktūra būtų purvina ir nešvari, šiuo momentu tai truputį PER purvina ir triukšminga. Taip visų pirma mes atsikratysime nuo dviejų gigantiškų linijų, bėgančių į priekį nuo kairio pasitaisyti. Mes galime padaryti tai su Klono Pašto ženklu (S) Įrankis. Aš aptariau šį įrankį neseniai žurnalo mokymo programoje, bet tik atgaivinti, jūs spaudžiate Alt, kad išrinktumėte rajoną, kurį jūs norite klonuoti (šiuo atveju, aš tik panaudodavau rajoną tiesiogiai virš), ir paskui valykite rajoną, kurį jūs norite klonuoti. Naudojant minkštą šepetį ant struktūros kaip ši betono priemonė ganėtinai sunku aptikti, jei jūs tiesiogiai neieškote klonavimo įrodymo.

  [Image: 5.jpg]

  6 Zingsnis:

  Taip dabar mes turime tai atrodantis vis dar grublėti ir miesto, bet ne ganėtinai taip šiurkščiai. Šiame punkte aš nusprendžiau, kad aš norėjau temdyti struktūrą, tokiu būdu aš pridėjau sluoksnį virš užpildytas spalvos #797c82 ir verčiau ją Daugintis. Tačiau, žvilgsnis buvo truputį keistas ir turi tokį melsvą metimą (žr. apačioje), tuo tarpu aš noriu to tamsesnis ir pilkesnis. Tai turi padaryti su spalvotu būdu, mes esame – CMYK. Taip laikas kalbėti truputėlį apie spalvotus būdus … (bent jau, kadangi aš suprantu juos),

  Iš esmės CMYK yra keturios proceso spalvos, su kuriomis dauguma spausdintuvų spausdina. Naudojant šitas keturias spalvas (Cyan, Fuksinas, Geltonas ir Juodas/Pagrindinis), jūs galite padaryti didžiąją dalį kitų spalvų. Jūs galite, iš tikrųjų, gauti ypatingą rašalą kaip Pantones be to, kurį mes aptarsime būsimoje mokymo programoje, bet daugumai daiktų tai yra tik tiesus CMYK.

  Dabar ant jūsų ekrano, tačiau, jūs naudojate RGB kuris, kadangi jūs žinote pozicijas Raudonam, Žalias, ir Mėlynas. Skirtumas atvyksta todėl, kad ant ekrano jūs žiūrite į lengvą sumaišymą, taip, jei jūs pridedate visas spalvas kartu, jūs pasidarote baltas – štai kodėl RGB, spalvinis kodas baltas yra R:255, G:255, B:255 – t.y. pilna raudona, pilna žalia, pilna mėlyna spalva.

  Popieriuje, antra, jūs matote rezultatą šviesos, bendraujančios su objektu. Nuo mano migloto vidurinės mokyklos mokslo klasės atsiminimo, kai lengvi švytėjimai ant objekto – tarkime raudona siena – objektas iš tikrųjų sugeria šviesą ir atspindi atgal tuos tai negali sugerti, tokiu būdu raudona siena atspindi raudoną spalvą, bet efektyviai suvalgo viršuje kitus, duodama ją pasirodymas buvimo raudonas. Taip iš esmės popieriuje tai yra *opposite* ant ekrano, kur tai numatė šviesą. Popieriuje, turėti pilną Cyan, pilną Fuksiną, pilnas Geltonas ir pilnas Raktas iš tikrųjų gamina juodas todėl, kad tai sugeria visą šviesą (kuris yra RGB priešinga pusė, kur tai gamina baltas).

  Dabar visa tai buvo tik truputis naudingos informacijos, aiškinančios, kodėl yra skirtinga spalvota erdvė. Pagrindinis daiktas, kad pažymėtų yra, kad diapazonas spalvų, kurias jūs galite padaryti su CMYK yra mažesnis negu, ką jūs galite padaryti su RGB. Taip, kai jūs perjungiate į CMYK, jūs surasite, kad kai kurie daiktai nedirba be to – daiktai kaip Užklojimo programos, ar geriausios kokybės ryškių spalvų gavimas parodyti. Kai tik jūs iš tikrųjų išspausdinate, dažnai jie vis dar atrodys gana gražūs, bet kartais daryti daiktus, į kuriuos jūs galbūt įpratote Fotoparduotuvėje, jūs turite perjungti tarp spalvotų būdų. Atsiminkite nors, kad, jei jūs perjungiate į RGB, jūs turite perjungti atgal į CMYK anksčiau, negu jūs išsiųsite tai išspausdinti. Kad išsaugotume padarinius, mes lyginsime viską žemyn tame punkte (jūs pamatysite tai, ką aš turiu galvoje vėliau).

  Perjungdamas Spalvotus Būdus Ok, tikėkitės, kad jūs esate vis dar su manimi iš esmės, kas įvyko šiame žingsnyje, yra, kad aš nusprendžiau, kad aš turėjau perjungti atgal į RGB, kad gaučiau teisingą pilką užtemimą, ir tai dar svarbiau kitame žingsnyje, kai aš norėsiu padėti geltonus blokus overlayed, aš taip pat turėsiu būti RGB.

  Tokiu būdu jūs galite padaryti tai, eidamas į Atvaizdą> Būdas> RGB Spalva. Tai paklaus jūsų, jei jūs norėsite lyginti, atvaizdas – sako ne! Jūs turite pamatyti neatidėliotiną poslinkį tamsėjančio padarinio dažyme. Ir, taip, aš galbūt padariau šį žingsnį daug trumpiau ir tik pasakiau, kad jūs nueitumėte į RGB, bet naudinga pasimokyti apie spalvotą erdvę:-)

  [Image: 6.jpg]

  7 zingsnis:

  Tokiu būdu čia mes esame RGB būde. Paskui mes norime nupiešti kai kuriuos įstrižus blokus. Tokiu būdu užgrobkite Daugiakampį Laso Įrankį (L) ir paskui sukurkite naują sluoksnį. Dabar jūs norite nupiešti formą, parodytą apačioje. Kad padarytumėte tai gerai, jūs turite nuslopinti Poslinkį, kad jis priverstų kampus būti vienatipėmis parduotuvėmis 45 ′ ir duoti jums, gražus net formuoja.

  [Image: 7.jpg]

  8 zingsnis:

  Kai tik jūs turite formą, pildote ją Spalvos: #c4b10f, kuris yra bjauri geltona spalva, ir paskui verčia susimaišantį būdą Nudažyti Staigų judesį. Dabar jūs turite turėti ryškų geltonį, kuris atrodo kaip toks apačioje. Pažymėkite, kad, jei jūs perjungiate atgal į CMYK, jūs pamatysite, kaip šis padarinys nedirba apskritai ir kodėl mes turėjome perjungti į RGB anksčiau. Bet kokiu būdu kopijuokite šį sluoksnį kelis kartus, kol jūs neturite šešių geltonų barų, ir tik apytikriai išdėstykite juos tarpais, kad kiekvienas būtų teisus kairėje pusėje ir kita teisė dešinėje su kitais sutelktais į būrį tarp (mes būsime erdvė juos tiksliai kitame žingsnyje).

  [Image: 8.jpg]

  9 Zingsnis

  Dabar greičiau, negu bandyti į erdvę prie akies ar spausdami krypčių klavišą tą patį kartų skaičių (kuris aš esu suvaržytas, kad pasakyčiau mane dažnai daro), mes panaudosime išsirikiuoti į eilę įrankius. Taip iš pradžių nuslopinkite Poslinkį ir išrinkite visus sluoksnius su geltonais barais juose. Tada viršuje viršūnė spragteli Išsirikiuoti į eilę Įrankį, pažymėtą apačioje. Tai bus automatically erdvė juos tiksliai! (Pažymėkite, kad aš galvoju Fotoparduotuvės versijose anksčiau negu CS2, jūs turite sujungti sluoksnius su tomis mažomis sąvaržėlėmis todėl, kad Shift-Selecting sluoksniai tiktai pasirodė CS2 – versija, kurią aš naudoju. CS3 vartotojai kurių aš laukiu yra panašūs į CS2.)

  [Image: 9.jpg]

  10 etapas:

  Gerai, dabar mes turime gerai atskirą lauke mažą žymėjimą, kuris žiūri rūšis pramoninių!

  [Image: 10.jpg]

  11 etapas:

  Paskui aš sukūriau naują sluoksnį virš ir su dideliu minkštu juodu šepečiu, kurį švelniai valoma palei kraštus. Atsiminkite, kad kažkas už vadovų turbūt nepavers į tai į paskutinę kortelę (jei spausdintuvas nepraleis jų įpjovimo), tokiu būdu juodaodis turi tęstis tik per liniją, jei tai turi būti matoma galutiniame produkte.

  [Image: 11.jpg]

  12 etapas:

  Taip tik, kad aptartų kraujuoja vėl, kadangi aš paminėjau anksčiau, kad viskas už tų vadovų yra tik papildoma medžiaga spausdintuvui nupjauti. Tokiu būdu svarbu niekur padėti svarbius daiktus kaip tekstas kokiu nors mastu kraštai, jei jūs neprieštaraujate tam potencialiai sumažinimas. Mano patirtyje dauguma spausdintuvų praktiškai nenukrypsta labai tolimi nuo įpjovimo linijos, tačiau tai GALI įvykti, ypač jei jūs naudojate pigų spausdintuvą.

  [Image: 12.jpg]

  13 etapas:

  Viena problema, daranti šią medžiagą Fotoparduotuvėje, yra tokia, kad nėra jokio kelio į automatically, slepia atimti rajoną, kas reiškia kartais, žiūrėdamas į projektą, tai ganėtinai nežiūri kairėn. InDesign jūs galite perjungti į ypatingą peržiūros būdą, kuris slepia atėmimą, bet Fotoparduotuvėje mes turime padaryti tai rankomis. Taip dažnai aš sukursiu sluoksnį svarbiausia kiti ir užpildysiu atimti rajonus balto. Tada aš galiu įjungti šį sluoksnį ar šalin kad aš galėčiau pamatyti šiek tiek tiksliau proporcijas ir rajoną, kuris iš tikrųjų padarys jį į finalo išspausdintą dalyką. Tik įsitikinkite, kad jūs išjungiate juos prieš siuntimą į spausdintuvą!

  [Image: 13.jpg]

  14 etapas:

  Paskui aš padėjau kažkokį gražų tekstą ant kortelės. Tai yra iš tikrųjų kortelės užpakalis (mes padarysime priekį po sekundės). Aš panaudojau uber vėsus šriftas, pavadintas ŪŽESIU, kuris yra labai minimalus ir kadangi jūs pamatysite po sekundės, turi bauginantį charakteris.

  Aš verčiau tipą būti 8pt. Jei aš atsimenu teisingai, kad jūs neturite niekada nueiti mažiau negu 6pt, jei jūs norite, kad kažkas būtų lengvai skaitoma, ir jei jūs norite, kad tai būtų lengvai lengvai skaitomas 7.5pt, ir virš yra geriausias. Kaip su visais šitais daiktais tai priklauso nuo to, kuo jūsų auditorija yra. Darydamas vizitines korteles, kadangi aš nueičiau su kažkuo, kurį asmuo gali skubiai perskaityti iškart, peržvelgdamas jų kortelių krūvą. Darydamas kažką man pačiam savarankiškai, aš dažnai naudoju mažą tipą todėl, kad aš galiu išeiti su juo!

  Aš taip pat nustačiau tipą prie susimaišančio būdo Linijinė Šviesa, kad tai kartu veiktų nedaug su fonu. Kai tik tai padaroma, mes galime sutaupyti šį dokumentą, kadangi Back.psd tada eina, kad Eitų vorele>, Taupo Kaip ir šį kartą taupo tai kaip Front.psd, iš esmės kopijuodamas rinkmeną, kad padarytų priekį.

  [Image: 14.jpg]

  15 etapas:

  Dar kartą priekiui aš pridėjau truputį teksto su savo Tinklo adresu ir elektroninio pašto adresu ir vardu. Ir tiems tipo įsimylėjėliams tarp jūsų, pažvelkite į, yra charakteris tai tvarkingas! ŪŽESYS yra pramoninis šriftas, atsirandantis Vokietijoje, apie kurią jūs galite skaityti ant Wikipedia. Paruošimas spausdinimui – ar menas naudoti tipą/tekstą jūsų projektuose – yra viena iš tų geriausios kokybės svarbių projekto dalių. Jei jūs atvykstate iš ne projekto išsimokslinimo fono, kadangi aš padariau, tai labai svarbu nueiti perskaityta viršuje apie tai, todėl, kad tai yra lengviausias būdas parinkti gerą projektuotoją nuo blogo. Aš nesu geriausias tipografas aplink, bet John Boardley yra, ir jis valdo vieną iš mano mėgstamų blogs - iLoveTypography. Jei jūs norite įeiti į tipą, nueikite, perskaito jo blog, tai yra bomba!

  [Image: 15.jpg]

  16 etapas:

  Dabar kitas daiktas, kurį mes norime padaryti turi išjungti kai kuriuos iš tų sluoksnių, kurie turi geltonus barus, tokiu būdu yra tik trys atidėta. Aš noriu to į rūšį, atrodo kaip geltona barų pradžia ant priekio ir tęsiasi aplink į nugarą. Paskui naudodamas Daugiakampį Laso Įrankį (L), ilginkite trikampę formą kaip rodytas.

  [Image: 16.jpg]

  17 etapas:

  Tada sukurkite naują sluoksnį tik virš konkrečios struktūros ir užpildykite ją pilkos tamsos ir verskite susimaišantį būdą Daugintis. Dabar deja tai priverčia geltonus bitus atrodyti nuobodu, tokiu būdu mes taisysime kad paskui!

  [Image: 17.jpg]

  18 etapas:

  Taip Ctrl-click pirmi geltonų baro sluoksnių, paskui slopindami Poslinkį, paspaudžia kitą, tada kitas, kad jūs išrinktumėte vaizdo elementus visiems trims. Tada spauskite Ctrl+Shift+I, kad invertuotumėte pasirinkimą kaip rodytas. Tuo metu, kai tai išrenkama, paspauskite trikampio sluoksnį ir spragtelėkite ant jūsų sluoksnių paletės Sluoksnio Kaukės piktogramos Pridėjimą. Tai paslėps geltonų barų rajonus, kad jie švytėtų per.

  [Image: 18.jpg]

  19 etapas:

  Ir ten mes turime tai! Visi padarytas … Dabar, mes turime nueiti į Sluoksnį> Lygina Atvaizdą ir paskui į Atvaizdą> Būdas> CMYK, kad perjungtų atgal į CMYK ir pasiruoštų atspaudui. Pažymėkite kaip todėl, kad mes lyginome atvaizdą, mes saugome būdą, kuriuo geltonis bendravo su keliu už jo net nepaisant to, kad mes grįžtame CMYK. Taip iš esmės mes pasinaudojome RGB, kad pasiektume padarinį ir paskui lyginome jį žemyn ir perjungėme atgal į CMYK, kad mes galėtume išspausdinti.

  [Image: 19.jpg]

  20 etapas:

  Dabar nueikite, kad Eitumėte vorele> Atspaudas su Peržiūra, ir jūs turite pamatyti kažką kaip parodytas apačioje. Jei jūs neturite viso pasirinkimo, paspaudžiate Daugiau Pasirinkimo, ir jie pasirodys. Tikrinkite dėžę, kuri sako Kampo Derliaus Žymes, paskui paspausti mygtuką, kuris sako, Atima ir nustato tai prie 3 mm. Pažymėkite, kad dėl vienos priežasties Fotoparduotuvė neleidžia jūsų eiti daug aukščiau, negu 3 mm kraujuoja. Aš iš tikrųjų nežinau, kodėl jie padėjo dirbtinę kepurę ant to, bet galbūt yra tam tikros nuostabios priežasties, kad aš nesuprantu.

  Bet kokiu būdu vienas daiktas, kurį jūs turite padaryti (kad aš tik suprasdavau, kad aš nedariau screenshot) turi nepažymėti Renginio Apribojimo Dėžę. Kai tik jūs esate viskas padarytas, jūs turite sugebėti išspausdinti į PDF, padaryti tą patį nugarai, ir tiekti tai jūsų spausdintuvui. Pažymėkite, kad, kad išspausdintumėte į PDF, jūs turite turėti įdiegto Akrobato kopiją (ne tik laisvas Akrobato Skaitytojas, bet pilna versija). Jei jūs turite tai, tai jūs esate viskas baigtas dabar!

  Jei jūs neturite Akrobato, niekada bijote …, viskas nėra prarandama!

  [Image: 20.jpg]

  21 etapas:

  Jei jūs neturite Akrobato, tai užmirštate Atspaudą su Peržiūra būdas padaryti tai ir vietoj to, grįžkite į savo dokumentą, sukurkite naują sluoksnį viršuje, tai Vieno Skilties Palapinės Įrankio naudojimas daro pasirinkimus aplink jūsų vadovus kaip rodytas.

  [Image: 21.jpg]

  22 etapas:

  Dabar mes ketiname nupiešti mūsų labai savose derliaus žymėse. Kad padarytume tai, mes turime įsitikinti, kad mes naudojame tai, ką pavadina Juoda Registracija. Juoda registracija yra iš esmės 100 % visų CMYK spalvų (kaip rodytas). Yra truputį daugiau į tai negu tai, ir jūs galite skaityti daugiau ant Wikipedia, jei jūs domitės.

  Bet kokiu būdu taip rinktinis teisinga spalva ir paskui prisipildo tuose pasirinkimuose nuo ankstesnio žingsnio. Tada naudodamas Stačiakampį Palapinės Įrankį, nupjautą linijos, kad būtų tik mažų vienų linijų kiekviename iš keturių kampų, kuriuos paliekama – t.y. keturių derliaus žymių porų. Tada nueikite, kad Sutaupytumėte Kaip ir sutaupytumėte jūsų rinkmeną kaip PDF naudojimo Fotoparduotuvę. Tai turi būti dėl spausdintuvo gerai, nors būti doras aš niekada iš tikrųjų nepabandžiau siųsti rinkmeną su derliaus žymėmis kaip tai į spausdintuvą, tokiu būdu turbūt geriausia paklausti jų, jei yra gerai anksčiau, negu jūs nueisite, spausdindamas zillions kortelių:-)

  [Image: 22.jpg]

  23 zingsnis:

  Bet kokiu būdu tokiu būdu yra mano paprastų mažų vizitinių kortelių. Jie žiūri maždaug tvarkingas ir turi būti paruošti išspausdinti. Tipinėse rinkmenose jūs surasite ir nugarą ir priekį taip pat kaip PSD rinkmeną, aš turėjau papratimą suteikti šį mažą atvaizdą, žemiau kurio yra mano greitos pastangos atspausdintų kortelių klastojimo.

  [Image: final.jpg]
  2013-06-07 23:59
  Find Quote


  Possibly Related Threads...
  Thread: Author Replies Views: Last Post
    [Pamoka] Kaip Sukurti Didelius Tipografinius wallpaper kanapix 4 3369 2013-06-08 21:00
  Last Post: Vienaragius
    Įdomaus teksto pamoka DomantasN 0 2701 2013-06-08 01:03
  Last Post: DomantasN
    Photoshop funkcijų pamoka - kaip pakeist mašinos spalvą DomantasN 0 1936 2013-06-08 00:15
  Last Post: DomantasN
    Photoshop funkcijų pamoka - "taikinuko" darymas DomantasN 0 1775 2013-06-08 00:14
  Last Post: DomantasN
    Photoshop funkcijų pamoka - plaukų spalvos keitimas DomantasN 0 2549 2013-06-08 00:14
  Last Post: DomantasN


  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!