• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Paverskite Moterį į Tamsų Elfą Naudojant Photoshop Piešimo

  Member


  ***
  113

  0
  Post: #1
  RE: Paverskite Moterį į Tamsų Elfą Naudojant Photoshop Piešimo
  Šioje Photoshop mokymo programoje jūs sužinosite, kaip padaryti piešimo stiliaus paveikslą fantazijos stiliaus nuo vienos fotografijos. Ši mokymo programa nėra sudėtinga, bet tai labiau tinkamas žmonėms, kurie turi kažkokią patirtį Photoshop piešime.


  [notice=nt_info]1. žingsnio Pradžia, atidarydamas fotografiją Photoshop.[/notice]


  [Image: 1.jpg]

  Pradėkime, keisdamas proporcijas. Nueikite, kad Filter > Liquify ir dirbtumėte ties keitimu formos veido ir padarytumėte akis didesnes. Įsitikinkite, kad Priekinis Deformacijos Įrankis yra išrinktas ir naudoti tai, kad padidintų akių dydį.

  [Image: 2.jpg]
  [Image: 3.jpg]


  [notice=nt_info]2. žingsnis, Rinktinis, Healing Brush Tool , kad nuneštų odą dezertyruoja, jei jie dalyvauja ant fotografijos.[/notice]


  [Image: 4.jpg]


  [notice=nt_info]3. Mes turime sumažinti ryškumą ir padidėjimo kontrastą su Image > Adjustments > Brightness/Contrast.[/notice]


  [Image: 5.jpg]
  [Image: 6.jpg]

  Pakeiskite spalvotą balansą, eidamas į Image > Adjustments > Color Balance.

  [Image: 7.jpg]
  [Image: 8.jpg]

  Nueikite į Filter > Liquify vėl, kad padidintų fantaziją paveikia ant fotografijos (akys, lūpos ir veido forma ypač).


  [notice=nt_info]3. Mes turime sumažinti ryškumą ir padidėjimo kontrastą su Image > Adjustments > Brightness/Contrast.[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį (Ctrl+Shift+N). Išrinkite Šepečio Įrankį ir spauskite F5, kad atsidarytumėte, langas su Šepečiu Nustato įjungimo laiką ar eiti į Window > Brush. Išrinkite Minkštą Šepetį, 80px ir 20 % kietumas. Pakeitimo priekinis planas nudažo į #230b47. Pasirinkite Formos Dinamikos pasirinkimą ir atnaujinkite Kontrolę į Rašiklio Spaudimą (jei jūs turite grafinę tabletę). Jei nenebedėvi Kontrolės pasirinkimo, ir mes dirbsime su kompiuterių pele. Pritaikykite šepetį fotografijos fonui. Pagaliau, pakeiskite sluoksnio neskaidrumą į 70 %.

  [Image: 10.jpg]

  Identiškas sluoksnis su Ctrl+J. Pakeiskite sluoksnio būdą į Minkštą Šviesą ir neskaidrumą į kažką apytiksliai 50 %-60 %.

  [Image: 11.jpg]


  [notice=nt_info]4. Žingsnis[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį svarbiausia kiti sluoksniai. Dabar mes turime sukurti ausies formą. Išrinkite Pipetės Įrankį ir paspauskite veido rajoną, kad gautumėte spalvotą pavyzdį. Dabar su Šepečio Įrankiu (minkštas šepetys) pradeda kurti ausį, formuoja ir naudoja kitas spalvas ir skirtingus šepečio dydžius, kad gautų tikresnę ausį.

  [Image: 12.jpg]

  Tęskite kurti ausies formą.

  [Image: 13.jpg]
  [Image: 14.jpg]

  Pagaliau mes turime gauti tam tikrą struktūrą prisitaikyti prie ausies. Nueikite į originalią fotografiją, ir su Stačiakampiu išrinktu Palapinės Įrankiu daro mažą odos pasirinkimą. Kopijos pasirinkimas.

  [Image: 15.jpg]

  Priklijuokite pasirinkimą ant mūsų psd rinkmenos, ir naujas sluoksnis bus sukurtas. Padėkite naują sluoksnį ant viršūnės visų kitų sluoksnių ir padėkite odą tiksliai virš ausies. Use Image > Adjustments > Desaturate to desaturate.

  [Image: 16.jpg]

  Pakeitimo sluoksnio būdas į Minkštą Šviesą.

  [Image: 17.jpg]

  Load selection of the layer with the ear (press Ctrl and click ear layer thumbnail on layers palette).

  [Image: 18.jpg]

  Išrinkite ausies struktūros sluoksnį. Iškrypėlio pasirinkimas su Selection > Invert ir spauskite Delete mygtuką, kad išvalytumėte išrinktą rajoną. Nuneškite pasirinkimą su Ctrl+D.

  [Image: 19.jpg]


  [notice=nt_info]5. Žingsnis[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį ant viršūnės. Išrinkite Šepečio Įrankį (minkštas apskritas šepetys) ir dažai per plaukus ir kaklą su baltu. Šį sluoksnį pavadins "plaukais".

  [Image: 20.jpg]

  Pakeitimo sluoksnio maišymo būdas Nudažyti.

  [Image: 20a.jpg]

  Sukurkite naują sluoksnį ant viršūnės. Komplekto priekinis planas nudažo į #e8ddfc ir su išrinktu Šepečio Įrankiu (minkštas šepetys, neskaidrumas: 10 %), taiko šepetį stovėti.

  [Image: 21.jpg]

  Pakeitimo sluoksnio maišymo būdas Nudažyti.

  [Image: 21a.jpg]

  Identiškas sluoksnis "plaukai". Judėjimas visų sluoksnių ir pakeitimo maišymo būdo viršūnės Padengti.

  [Image: 22.jpg]

  Išrinkite Šepetį (skersmuo apytiksliai 3-4px) ir nupieškite naujus plaukus su baltu (jei jūs turite grafinę tabletę, naudoja tai). Tikrinkite paskui screenshots.

  [Image: 23.jpg]
  [Image: 24.jpg]
  [Image: 25.jpg]
  [Image: 26.jpg]


  [notice=nt_info]6. Žingsnis[/notice]


  Pakartokite tą patį procesą dabar antakiams ir pavadinkite sluoksnį "antakiais".

  [Image: 27.jpg]


  [notice=nt_info]7. Žingsnis[/notice]

  Kopijuokite "plaukų" sluoksnį su Ctrl+J.

  [Image: 28.jpg]

  Sujunkite abu "plaukų" sluoksnius į vieną. Po to, kai tai renka Dėmės Įrankį (Jėga: 65 %) ir naudojimas Purslai 59px, kuris yra vienas iš standartinių Fotoparduotuvės šepečių, kad padarytų plaukus lygesniu ir labiau realistiniu žvilgsniu.

  [Image: 29.jpg]
  [Image: 30.jpg]


  [notice=nt_info]8. Žingsnis[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį svarbiausia kiti sluoksniai. Išrinkite Šepečio Įrankį (Neskaidrumas: 70 %) ir traukimas daugiau plaukų su 1 vaizdo elemento šepečiu, naudojančiu baltas. Tai duos natūralesnį žvilgsnį plaukams.

  [Image: 31.jpg]

  Kopijuokite sluoksnį su Ctrl+J ir perkelkite tai truputėlį.

  [Image: 32.jpg]

  Sukurkite naują sluoksnį vėl. Pasirinkite Šepečio Įrankį (Minkštas šepetys su neskaidrumu 10-20 %) ir dažai per plaukų skyrius, kur didžiausias plaukų kiekis dalyvauja. Vieną kartą padarytas, išrinkite Trintuko Įrankį (Neskaidrumas: 35 %), kad valytųsi truputėlį, kur plaukai pasibaigia.

  [Image: 33.jpg]


  [notice=nt_info]9. Žingsnis[/notice]


  Dabar mes turime atnešti daugiau apimties plaukams. Sukurkite naują sluoksnį ir verskite susimaišantį būdą Daugintis. Išrinkite Šepečio Įrankį (Neskaidrumas: 20 % ir minkštas apskritas šepetys), ir temdo plaukus aplink veidą su juodu. Pritaikykite Šepečio Įrankį taip pat lūpoms.

  [Image: 34.jpg]

  Sukurkite naują sluoksnį ant ankstesnio sluoksnio ir pakeitimo sluoksnio būdo viršūnės Nudažyti. Išrinkite tam tikrą labai ryškią spalvą akims ir dažams truputį.

  [Image: 35.jpg]


  [notice=nt_info]10. Žingsnis[/notice]


  Dabar mes ketiname padaryti veidą labiau talpų. Sukurkite naują sluoksnį ant viršūnės visų kitų sluoksnių ir pakeitimo sluoksnio būdo į Minkštą Šviesą. Panaudokite Šepečio Įrankį (Neskaidrumas: 10 % ir minkštas apskritas šepetys), kad temdytų šešėlinę veido pusę naudoja juodas (#000000) ir apšviečia įsimintiniausias vietas su baltu (#ffffff).

  [Image: 36.jpg]


  [notice=nt_info]11. Žingsnis[/notice]


  Dabar mes turime svarstyti paveikslo atspindį. Kadangi mes galime pamatyti, kad fonas yra purpurinis, tokiu būdu mes turime turėti tą patį spalvotą atspalvį ant plaukų, drabužių ir veido. Kad padarytų tai kuria naują sluoksnį, skiria susimaišantį būdą Minkštai Šviesai, ima foninės spalvos pavyzdį, naudojant Pipetės Įrankį, paskui prideda purpurinį atspalvį prie viso paveikslo, naudojant Šepečio Įrankį (Neskaidrumas: 30-40 % su minkštu apskritu šepečiu).

  [Image: 37.jpg]


  [notice=nt_info]Paskutinis Atvaizdas[/notice]


  [Image: dark-elf-lady.jpg]


  [notice=nt_impo]Pamoka versta: .Thoofx, Kopijuoti be leidimo yra griežtai draudžiama![/notice]
  2012-08-12 22:07
  Find Quote


  Possibly Related Threads...
  Thread: Author Replies Views: Last Post
    Photoshop pamoką: Gražūs efektas. Luk 0 3136 2013-09-29 19:27
  Last Post: Luk
    Photoshop pamoką: Kaip sujungti nuotraukas. Luk 0 2374 2013-09-29 09:22
  Last Post: Luk
    [Photoshop pamoka pradedantiesiems] Du avatarai. Luk 0 2637 2013-09-22 21:48
  Last Post: Luk
    [Photoshop pamoka pradedantiesiems] Paprastas parašas Luk 0 1996 2013-09-22 21:47
  Last Post: Luk
    [Photoshop pamoka pradedantiesiems] Grandient kūrimas. Luk 0 2300 2013-09-22 21:46
  Last Post: Luk


  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!