• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Projektavimas Blizgus (Tinklas 2.0) Ženkleliai

  Member


  ***
  113

  0
  Post: #1
  RE: Projektavimas Blizgus (Tinklas 2.0) Ženkleliai
  Tai yra palyginti pagrindinė Fotoparduotuvės mokymo programa, bet jūs turite turėti Fotoparduotuvės ir jos įrankių žinių pagrindus, kad užbaigtumėte į galą.

  Mes sužinosime, kaip suprojektuoti juos blizgus “Tinklas 2.0 ″ ženkleliai Fotoparduotuvėje. Mes pradėsime sukūrimą formos, tada tvarkančios tai naudojantis sluoksnio stilius ir papildomus atskirus blizgius sluoksnius.


  [notice=nt_info]1. Įkurkite Naują Dokumentą[/notice]


  Pradžia, kurdamas naują dokumentą Fotoparduotuvėje; šiai mokymo programai aš ketinu naudoti 400 x 400 dokumento. Po to, kai jūs sukūrėte naują dokumentą, suprojektuokite gražų foną savo drobei; aš panaudojau šviesiai mėlyną gradientą ir kai kurias paprastas baltas peržiūros linijas.

  [Image: 02.gif]


  [notice=nt_info]2. Sukūrimas Formos[/notice]


  Dabar padarykime formą ženklelio – jūsų Fotoparduotuvės Įrankių Meniu, suraskime ir gaukime Daugiakampio Įrankį (U).

  [Image: 03.gif]

  Būkite įsitikinęs, kad jūsų nustatymai yra įkurti teisingai šalia Fotoparduotuvės viršūnės:

  [Image: 04.gif]

  Spragtelėkite lašą žemyn strėlė, kuri yra pabrėžta anksčiau minėtame atvaizde ir naudoti šituos nustatymus:

  [Image: 05.gif]

  Dabar jūs esate beveik verstas sukurti formą, nors jūs galėtumėte norėti pakeisti kai kuriuos iš nustatymų, kad jai daugiau tiktų jūsų skoniui. Sukurkite naują sluoksnį (layer > new > layer) tada tempkite savo formą ant drobės. Spalva kurią aš panaudojau savo formai yra #4fb2ea.

  Jūs turite turėti ženklelį kažkas kaip šis:

  [Image: 06.gif]

  Gerai, tai yra, kaip padaryti pagrindinę formą, dabar pereiti į kitą žingsnį, kad priverstų tai atrodyti šiek tiek gražiauWink


  [notice=nt_info]3. Mažas Padarinys (Sluoksnio Stiliai)[/notice]


  Jūsų sluoksnių paletėje, jūs norėsite į teisingą spragtelėjimą savo ženklelio sluoksnio ir įeisite į Susimaišantį Pasirinkimą. Spragtelėkite ir pritaikykite kitus sluoksnio stilius/nustatymus:

  [Image: 07.gif]
  [Image: 08.gif]
  [Image: 09.gif]

  Jūs turite dabar turėti kažką kaip tai:

  [Image: 10.gif]

  Žiūrėdamas teisingas bitas geriau dabar. Kitas daiktas, kad padarytų yra, prisideda kažkoks blizgesys ir įsimintiniausios vietos!


  [notice=nt_info]4. Įsimintiniausios vietos[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį, tada renka ženklelio vaizdo elementus, laikydamasis ctrl ir spragtelėdamas sluoksnio miniatiūrą (sluoksnio paletėje).

  [Image: 11.gif]

  Sudarykite kontraktą, jūsų naujai padarytas pasirinkimas maždaug iki 2 vaizdo elementų, ketindamas select > modify > contract ir įvesties naudojimas, kad jūs galvojate, tinka.

  [Image: 12.gif]

  Vėl naujame sluoksnyje, užpildykite savo pasirinkimą balto (#ffffff), susispauskite žemyn ir palikti krypčių klavišai vieną kartą kiekvienas, pagaliau spauskite klavišą Delete ant savo klaviatūros tada, jus turi palikti su kažkuo kaip tai:

  [Image: 13.gif]

  Paskui, pakeiskite sluoksnio būdą šiam sluoksniui, kad Padengtumėte ir nuleistumėte neskaidrumą, jei jūs galvojate būtinas. Aš nusileidau mano į apytiksliai 70 %.

  Padarykite pasirinkimą aplink ženklelio sluoksnį vėl ir sudarykite pasirinkimą vėl prie 2 vaizdo elementų (ar bet koks kiekio, kurį jūs panaudojote anksčiau), ant kito naujo sluoksnio daro Baltą į Vaiskų gradientą nuo viršūnės paliktą viduriniam rajonui kaip taip:

  [Image: 14.gif]

  Suraskite ir išimkite Daugiakampį Laso Įrankį ir panaudokite jį, kad padarytumėte įstrižą pasirinkimą iš pagrindo paliktą viršūnei tiesiai kažkur, paskui pašalinkite savo pasirinkimą kaip parodytas apačioje:

  [Image: 15.gif]

  Pakeiskite sluoksnio būdą šiam sluoksniui ar į Minkštą Šviesą ar į Apdangalą, ir nuleiskite neskaidrumą į apytiksliai 30-70 %. Dabar jūs turite turėti gražų rezultatą kaip tai:

  [Image: 16.gif]


  [notice=nt_info]5. Pabaiga[/notice]


  Žvilgsnis daug gražesnis dabar! Pagaliau, jūs galite norėti pridėti kažkokį tekstą ant savo ženklelio, tokio kaip ‘Beta’, kadangi pokštas einaWink

  Aš tiesiog pridėjau žodį “Tinklas 2.0 ″ ant mano ženklelio, naudodamas paprastą šriftą tokie kaip Arial. Jei jūs naudojate baltas kaip jūsų teksto spalva, jūs galite norėti pridėti mėlyną lašo šešėlį prie savo teksto sluoksnio.

  [Image: 01.gif]


  [notice=nt_impo]Pamoka versta: .Thoofx, Kopijuoti be leidimo yra griežtai draudžiama![/notice]
  2012-08-13 22:36
  Find Quote


  Possibly Related Threads...
  Thread: Author Replies Views: Last Post
    Paprasti Blizgūs Navigaciniai Mygtukai Thoofx 0 1453 2012-08-18 23:12
  Last Post: Thoofx
    Profesinis Blizgus "Duomenų perkėlimo" Mygtukas Thoofx 0 1503 2012-08-13 22:23
  Last Post: Thoofx


  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!