• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Sukurkite Stiklinį Teksto Padarinį

  Member


  ***
  113

  0
  Post: #1
  RE: Sukurkite Stiklinį Teksto Padarinį
  Quote:1 žingsnis.

  nulupimas iš naujo vertingų dalykų ir kurdamas dokumentą. Iš pradžių sukurkite naują.PSD dokumentą, 600 x 400 vaizdo elementų RGB būde, 72 DPI su BALTA fonine spalva. Dabar paruoškite savo vertingus dalykus. Įdiekite Nautigal šriftą į savo kompiuterį ir pasirinktinai atidarykite.PAT rinkmeną tam, kad sukurtumėte foną ar panaudokite Foninį Atvaizdą, užuot pradėjęs naują dokumentą, tokiu būdu jūs galite praleisti kūrimo foną ir šuolį į šios mokymo programos 3 žingsnį.

  [Image: workspace.jpg]

  Quote:2 žingsnis.

  Fono sukūrimas. Nueikite į Meniu > Layer > Layer Style > Blending Options ir panaudokite nustatymus apačioje. Jūs galite taip pat gauti prieigą prie Susimaišančio Pasirinkimo su dviem greitesniais keliais. Iš pradžių ir greičiausias kelias dukart spragteli sluoksnį jūsų sluoksnių meniu. Kitas kelias pasitaiso, paspaudžia sluoksnį jūsų sluoksnių meniu ir pasirenka Susimaišantį Pasirinkimą. Kai jūs esate padarytas su visais nustatymais apačioje, neužmirškite trenktis "gerai" Blending Options lange! Jei jūs perkėlėte Struktūros rinkmeną – naudoja struktūrą, skaičius 31. Jūs galite taip pat išvykti, fonas be struktūros padengia ar naudoja bet kokią kitą struktūrą, kadangi rezultatas atrodys didelis ant bet kokio lengvo fono.

  [Image: background.jpg]

  Quote:3 žingsnis.

  Pradėkite kurti pirmą teksto sluoksnį. Dabar mes galime pradėti daryti mūsų teksto padarinį. Iš pradžių pasirinkite tipo įrankį ir pakeitimo šriftą į Tha Nautigal, surūšiuokite apytiksliai 255 pt pagal dydį ir anti-alliasing Aštrus. Dabar surinkite savo tekstą kažkur atvaizdo centre. Jūs galite parašyti bet kokį žodį, bet šioje mokymo programoje aš panaudosiu “Wow”.

  [Image: text.jpg]

  Quote:4 žingsnis.

  Šis pirmas teksto sluoksnis bus visų teksto sluoksnių apačioje. Nueikite į Menu > Layer > Layer Style > Blending Options ir panaudokite nustatymus apačioje ant jūsų teksto.

  [Image: layer-1.jpg]

  Quote:5 žingsnis.

  Kūrimas ir 2-ojo teksto sluoksnio pritaikymas. Dabar kopijuokite savo teksto sluoksnį. Išrinkite naują teksto sluoksnį. Išrinkite teksto sluoksnį sluoksnio meniu ir nueikite į Menu > Layer > Duplicate layer ir pavadinkite tai, kaip jūs norite. Dabar nueikite į Menu > Layer > Layer Style > Clear Layer Style kadangi mes padarysime skirtingą stilių šiam sluoksniui. Pagaliau nueikite į Menu > Layer > Layer Style > Blending Options nd naudoja nustatymus apačioje ant jūsų teksto. Jūs galite taip pat panaudoti greitesnius metodus, kad gautumėte prieigą prie Susimaišančio Pasirinkimo nuo “2 Žingsnio ″ šios mokymo programos. Kai jūs esate padarytas su visais nustatymais apačioje, neužmirškite trenktis "gerai" Blending Options lange! Šis teksto sluoksnis bus viduryje visų 3 teksto sluoksnių jūsų sluoksnio meniu. Taip dabar tam turi būti virš pirmo.

  [Image: layer-2.jpg]

  Quote:6 žingsnis.

  Kūrimas ir paskutinio 3-iojo teksto sluoksnio pritaikymas. Mes esame beveik ten. Dabar mes turime kopijuoti mūsų 2-ąjį teksto sluoksnį. Išrinkite teksto sluoksnį sluoksnio meniu ir nueikite į Menu > Layer > Duplicate layer ir pavadinkite tai, kaip jūs norite. Dabar nueikite į Menu > Layer > Layer Style > Clear Layer Style kadangi mes padarysime skirtingą stilių šiam sluoksniui. Pagaliau nueikite į Menu > Layer > Layer Style > Blending Options ir panaudokite nustatymus apačioje ant mūsų teksto. Vėl jūs galite panaudoti greitesnius metodus, kad gautumėte prieigą prie Susimaišančio Pasirinkimo nuo “2 Žingsnio ″ šios mokymo programos. Kai jūs esate padarytas su visais nustatymais apačioje, neužmirškite trenktis "gerai" Blending Options lange! Šis teksto sluoksnis padarys daugumą padarinių ir turi būti ant visų kitų teksto sluoksnių viršūnės.

  [Image: layer-3.jpg]

  Quote:Paskutinis Atvaizdas.

  [Image: 1.jpg]

  Quote:Pamoka versta: .Thoofx, Kopijuoti be leidimo yra griežtai draudžiama! Originali pamoka: http://psd.tutsplus.com/tutorials/text-e...xt-effect/
  2012-09-23 20:13
  Find Quote

  Member


  ***
  78

  0
  Post: #2
   
  O pats leidimą versti/platinti pamoką gavai? Smile

  [Image: e39cfb6c2ca868c0a435ebfe852c284f857.png]
  2012-09-24 10:00
  Find Quote

  Member


  ***
  113

  0
  Post: #3
   
  Quote:Edwii parašė:

  O pats leidimą versti/platinti pamoką gavai? Smile

  Kiek zinau vertimui leidimo nereikia Smile
  2012-09-24 12:28
  Find Quote

  Member


  ***
  78

  0
  Post: #4
   
  "The tutorials (text/images) on Psdtuts+ are the copyright of their respective authors."
  Na tiksliau apie vertimą ir platinimą nieko neparašyta, tikėkimės, kad galima.

  [Image: e39cfb6c2ca868c0a435ebfe852c284f857.png]
  2012-09-24 13:06
  Find Quote


  Possibly Related Threads...
  Thread: Author Replies Views: Last Post
    Žvaigždžių Karamelės Teksto Padarinys Thoofx 1 3576 2012-09-04 21:08
  Last Post: nicki
    Sukurkite Tinklą 2.0 Stiliaus Emblema su Photoshop Thoofx 2 2106 2012-08-14 17:47
  Last Post: EvaC


  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!