• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Suprojektuokite Paprastą, Blizgią Žaidimo Svetainės Antraštę

  Member


  ***
  113

  0
  Post: #1
  RE: Suprojektuokite Paprastą, Blizgią Žaidimo Svetainės Antraštę
  [notice=nt_info]1. Sukurkite Naują Foną[/notice]


  Gerai, visų pirma, pradėkite, darydamas naują dokumentą Fotoparduotuvėje! Aš panaudojau mažą dokumento dydį 400 x 400 vaizdo elementų šiai mokymo programai, bet jūs galite nesivaržyti panaudoti bet kokio dydžio kokio jūs norite. Po naujo dokumento kūrimo, užpildykite foną labai tamsios pilkos spalvos, ar labai tamsaus gradiento. Užbaikite foną, prisidėdamas kažkokiame seksualiame grunge, ar keliuose atsitiktiniuose filtruose, kad pridėtumėte kažkokią įdomią detalę. Kai kurie geri efektyvių filtrų pavyzdžiai: Filter > Noise > Add Noise, Filter > Brush Strokes > Spatter, Filter > Render > Lighting Effects.

  [Image: 02.jpg]

  Spalvos, panaudotos anksčiau minėtame atvaizde: #222222, ir #131416.


  [notice=nt_info]2. Antraštės Formos kūrimas[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį (Layer > New > Layer…) tada padarykite pasirinkimą ant savo drobės, naudodamas Stačiakampį Palapinės Įrankį. Jūs galite panaudoti bet kokį dydį, kurio jūs norite čia, bet aš panaudojau nedidelį dydį 220 x 110 vaizdo elementų.

  [Image: 03.jpg]

  Dabar užpildykite savo gražaus, raudono gradiento pasirinkimą.

  [Image: 04.gif]
  [Image: 05.jpg]

  Spalvas kurias aš panaudojau čia yra #d02223 į #650b0b.


  [notice=nt_info]3. Įsimintiniausių vietų pridėjimas[/notice]


  Sukurkite naują sluoksnį, tada randa ir išima Rašiklio Įrankį. Po rašiklio įrankio išėmimo, padarykite kelią ant savo drobės panašų į mano parodytas apačioje. Su Rašiklio Įrankiu, vis dar aktyviu, teisingas spragtelėjimas, jūsų kelias ir eina, kad “Padarytų Pasirinkimą,” naudoja numatytieji nustatymai. Dabar jūs turite tikrą pasirinkimą, o ne kelią.

  [Image: pen.gif]
  [Image: 06.jpg]
  [Image: 07.jpg]

  Naudojant didelį, minkštą šepetį, ant naujo sluoksnio apsivalo truputėlį jūsų pasirinkime, kad jūs turėtumėte kažką kaip tai:

  [Image: 08.jpg]
  [Image: 09.jpg]

  Anksčiau minėtame atvaizde aš pašalinau išorines dalis valymo, kuris susprogo kraštų, paskui užbaigtų vartojant didelį, minkštą šepetį, kad ištrintų kraštus truputėlį. Kad sumaišytumėte jūsų valymo sluoksnį su foniniu gradientu, pakeiskite sluoksnio būdą apsivalančiam sluoksniui ar į Minkštą Šviesą ar į Apdangalą, nuleiskite neskaidrumą jeigu būtina.

  [Image: 10.jpg]

  Naudojant tuos pačius metodus kaip virš, padarykite tamsią gradiento įsimintiniausios vietos daikto versiją. Tai yra tuo, ką aš pasiūliau:

  [Image: 11.jpg]


  [notice=nt_info]3. Kažkokio Teksto/Emblemos pridėjimas[/notice]


  Laikas pridėti kažkokį tekstą. Pradžia, ištraukdama Horizontalų Tipo Įrankį, spragtelėkite savo drobę ir išrašykite kažkokį tekstą.

  [Image: 12.jpg]

  Anksčiau minėtame atvaizde aš panaudojau šriftą, pavadintą “Pietų Parkas,”, kurį jūs galite perkelti nuo čia: http://www.dafont.com/southpark.font Užbaikite šį tekstą, pridėdamas tai http://www.photoshopstar.com/tutorials/23/13.gif

  [Image: 14.jpg]

  Prisidėkite kažkokiame mažesniame tekste po jūsų svarbiausiu tekstu, panaudokite reguliarų šriftą ir daug mažesnį dydį. Pritaikykite tą patį lašo šešėlį mažesniam teksto sluoksniui kaip naudotas anksčiau.

  [Image: 15.jpg]

  Ir tai yra beveik tai šiai mokymo programai! Aš užbaigiau, pridėdamas kelis paprastus padarinius (scanlines, grunge), ir tai yra tuo, kas aš pasiūliau šios mokymo programos naudojimą:

  [Image: 16.jpg]


  [notice=nt_impo]Pamoka versta: .Thoofx, Kopijuoti be leidimo yra griežtai draudžiama![/notice]
  2012-08-15 00:47
  Find Quote  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!