• Dizaino ir programavimo pamokos

 •  
  Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  Užsidirbk su PaidVerts !!!

  print ('Python coder')


  ***
  127

  0
  Post: #1
  Užsidirbk su PaidVerts !!!
  Sveiki, parodysiu kur aš jau ilgokai dirbu, ir man labai patinka šis darbas internetu.

  [Image: 728x90_3.gif]
   
  Taigi su Paidverts dirbu jau gal kokį mėnesį. Kodėl gi jis man patinka ?
   
  Pirmiausiaa, malonus dizainas. Ten yra tokie bonusai "BAP" bonus ad packs, kekvieną dieną gauni po ~8x 50BAP, bet dabar aš gaunu tik po 2x 50BAP nes :
   
  Quote:" These are the new activation ad settings. 
   
  8 * 50 BAP activation ads per day, until 100 activation ads have been clicked in total. At which point you'll receive 2 activation ads per day. And a maximum period of 21 days of pre-activation. 
   
  This is designed to make our business more sustainable; and to appropriately focus rewards specifically at proven valuable users. As currently free users are leeching too much money from the system."
   

  ---
   
  Taigi už tuos BAP's perki reklamas "Micro ad packs" ir davinėja reklamas su įvairiom sumom, o kuo daugiau BAP'ų turi tuo didesnes sumas duoda pavyzdžiui aš turiu 2000 BAP ir man duoda ~$0.50, $0.40, $0.20, $0.10 ir panašiai, o ankščiau davinėdavo 0.00* ; 0.000* taigi viskas daeina iki tokių sumų:
   
  [Image: 2.jpg]
   
  va kokias sumas vėliau duoda kai daug BAPsų turi, bet čia reikia turėti 50-100k BAPSų, bet juos nesunku surinkt yra. Dar tuos BAPus galima išnaudot žaidžiant įvairius žaidimus Casino, Blackjack, ten monetos metimas ir panašiai...
  Na patogu su juo yra dirbti, gera sistema...

  Yra didelis atsiskaitymų pasirinkimas
  [Image: deposits.jpg]
   
  PayPal min. išmokėjimas - $2.00 , o kitų nežinau.
   
   
  Taigi, o ką ten reikia daryt?
   
  Čia yra PTC ( Paid to click ) darbas už reklamų paspaudimus. Jūs turėsite spaudyt reklamas ir peržiūrėt 30 sec, pirmiausia jums riekės ivest captcha
  [Image: 1.jpg]
   
  o vėliau duos reklamą peržiūrėt.
   
  Taigi čia galima užsidirbt ne investuojant.
  Vėliau galite ten pirkti savo reklamą idėt ir panašiai.
   
  Na tikrai siūlau išbandyti nors, nes jau sudominau nemažai žmonių, ką tikrai sudominau, rašykit man į skype ar pm, imesiu jūs į skype grupę kur dalinamės informaciją apie paidverts bei apdedam vienas kitam.
   
   
  Taigi gali pažiūrėti video naujokams:
      
   
  Taigi labiau būčiau dėkingas jei per mano ref užsiregistruotumėt, jums tai nieko nekainuos o man kelis centus duos Smile
   
  >> REGISTRUOTIS <<

  [center]Hello [Image: blackhat.gif][/center]
  (This post was last modified: 2014-07-09 15:05 by Generic-.)
  2014-07-09 15:04
  Find Quote  About DESCO

  Mes esame ne komercinis projektas, norime, jog Lietuvos jaunimas vis sparčiau brautųsi į technologijų amžių. Negalima sėdėti vietoje, reikia kažką veikt, todėl mūsų projektas tam puikiai tinka. Galima pas mus išmokt kažko naujo, taip pat nepamirškite, kad ir jūs galite mokyti kitus! Žinių dalinimasis geriną lietuvių mentalitetą, todėl nesmerk kito, o pamokyk!